[rev_slider about-us]

صنایع مودی فعالیت خود را از سال 1984 در سه زمینه صنعتی شروع کرده است، اگر چه سال های اولیه برای فراگیری تجارت سخت و هزینه بر بود، ولی اکنون بعد از گذشت نزدیک به سه دهه ما دانش کافی برای تجارت سودمند بر اساس صداقت محض و دانش فنی روز در این دهکده جهانی را دارا هستیم. امروز مخازن و ماشین آلات استنلس استیل ما در سه زمینه صنایع دارویی، شیمیایی و غذایی در قلب بیشتر کارخانجات مطرح ایران مستقر می باشد.

با کارکرد خوب و مطمئن ماشین آلات، فناوری بالا و نوآوری همراه با تعهد و مسئولیت پذیری جهت ارائه به موقع ماشین آلات به مشتریان، توجه سازمان های مشهوری همچون BID را تا جایی به خود جلب کردیم که باعث شد اولین جایزه کیفیت و فناوری تحت عنوان جایزه بین المللی طلای اروپا در فرانکفورت در سال 2002 و جایزه بعدی تحت عنوان جایزه بین المللی کیفیت در لندن در سال 20033 را به ما اعطاء کنند.

پیشرفت های اینچنینی به همراه سعی و تلاش مدیران و طراحان صنعتی ما را بر آن داشت تا یک دپارتمان جدید تحت عنوان دپارتمان بازرگانی خارجی جهت تجارت، ایجاد روابط جدید و تبادل ایده و فناوری با شرکت های بین المللی احداث کنیم. در آینده نیز ما به طور هدفمند سیاستهای فعلی مان را به صورت متمرکز بر مشتری مداری بنا خواهیم نهاد. ما در هر مرحله با دقت کامل در فراهم کردن تمامی ماشین آلات مورد نیاز مشتریان نظارت خواهیم داشت. ما منابع انسانی خود را با لوازم و تجهیزات پیشرفته برای انجام این اهداف تجهیز خواهیم کرد. به طور خلاصه، ما می خواهیم فراتر از انتظارات مشتریان و کسانی که از ما شناختی دارند حرکت کنیم.