دپارتمان بازرگانی خارجی

بازرگانی خارجی صنایع مودی در چند سال اخیر به دلیل تامین نیاز های مشتریانی که به دنبال دستگاه های متنوع در بازار جهانی بودند تاسیس گردید.

با توجه به اهمیت موضوع، در کنار تامین نیاز مشتریان با ماشین آلات خودمان، مذاکرات بسیاری با شرکت های بین المللی جهت گسترش سرویس دهی ها انجام گرفت تا بتوانیم بهترین ماشین آلات و تکنولوژی روز را برای مشتریان داخلی و خارجی به ارمغان بیاوریم.

در نتیجه این استراتژی جدید در فعالیت های صنعتی مان، توانستیم به روابط تجاری با ارزشی با برخی از شرکت های بزرگ در سراسر جهان دست پیدا کنیم و با فن آوری های روز دنیا و بازار های نزدیک و دور در تماس باشیم.

امروز روابط بسیار قوی ما با شرکت های مختلف در اقصی نقاط جهان از جمله انگلستان، آلمان، اتریش، یونان، … در اروپا و تایوان، کره، سنگاپور، هند، … در آسیا و نیز داشتن شرکای تجاری در کانادا و دفتر تجاری در گوتینگن آلمان ما را قادر به تجارت بین المللی در زمینه های صادرات و واردات در مورد ماشین آلات مورد نیاز مشتریان داخلی و خارجیمان گردانیده است.

همچنین ما نمایندگی انحصاری برخی شرکت های بین المللی مانند شرکت آنکو که در بیشتر کشور ها دارای دفاتر مختلف و کارخانه های فعال است را از آن خود کرده ایم.

مدیران هر دو شرکت جهت ارائه ماشین آلات مورد نیاز ایران و ذائقه ایرانی و نیز ارائه خدمات پیش و پس از فروش به تفاهم رسیده اند.

ما کماکان به دنبال گسترش روابط تجاری خود در زمینه تجهیزات و ماشین آلات صنایع دارویی، شیمیایی و غذایی با شرکت های مطرح، بازرگانان، سازندگان، مصرف کنندگان و تامین کنندگان هستیم؛ پس اگر شما هم مایلید به ما بپیوندید.

اگر در هر جای دنیا، مخصوصاً خاور میانه به دنبال شروع یک کسب و کار جدید هستید و می خواهید از ماشین آلات و تجهیزات روز دنیا استفاده کنید و یا اگر می خواهید کسب و کار خود را از حالت سنتی خارج کنید و یا هر نیاز خاص دیگری دارید، با ما تماس بگیرید. همکاران ما در اینجا و شرکای تجاری ما در سرتاسر جهان بهترین ها را به شما ارائه خواهند داد.